بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی بلفاروپلاستی و یا جراحی پلک ها ، باعث می گردد که پلک هایی که بر اثر گذشت زمان به سوی پایین متمایل شده و به چهره ی فرد حالت خستگی و پیری می دهند به حالت اول و به بالا برگشته و چهره ی فرد جوان تر گردد. البته همیشه جراحی پلک برای زیبایی نیست و چه بسا افرادی که به صورت مادر زادی در پلک هایشان دچار اشکال بوده و باید از لحاظ درمانی مورد عمل قرار گیرند.

طی این عمل پوست پلک بریده شده و چربی ها و مواد زائد از پلک ها بیرون آورده شده و دوباره پلک ها را بخیه می زنند. البته این بخیه ها بسیار ریز و ماهرانه زده می شوند که پس از خوب شدن جایی از آن باقی نماند.
این عمل در کشورهای آسیای شرقی رواج زیادی دارد چرا که آنها می توانند چشم های ریز بادامیشان را با این روش درشت تر نشان دهند.

بلفاروپلاستی چیست؟
بلفاروپلاستی چیست؟

بهترین جراح بلفاروپلاستی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح بلفارو پلاستی باید موارد زیر را داشته باشد:
بهترین پزشک بایستی تحصیلات مرتبط از دانشگاه داشته و مدرک معتبری نیز در دست داشته باشد.
وی باید قبل از عمل جلسه ی مشاوره با بیمار خود تشکیل داده و به سوالات و ابهامات او پاسخ گوید.
بهترین جراح کسی است که به سلامت بیماران خود بیشتر از پول اهمیت بدهد.
وی باید با همه ی روش های درمانی آشنایی داشته باشدو نیز تجربه و مهارت خاصی در کار خود داشته باشد.
بهترین دکتر بلفاروپلاستی باید خوش رو و مودب بوده و با مردم به خوبی رفتار نماید.
همچنین باید کلینیک و یا مطب او از نظر بهداشت و موارد بهداشتی در درجه ی اول باشد.
البته پزشکان بلفاروپلاستی در شیراز به تعداد فراوانی وجود دارند و نمی توان به یقین اذعان داشت که این پزشک از دیگری بهتر است. شما می توانیدبا پرس و جو از دوستان و آشنایان و نیز تحقیق در اینترنت در مورد بهترین دکتر بلفاروپلاستی در شیراز تحقیق نموده و سپس به وی مراجعه فرمایید.

پزشکان جراحی پلک و بلفاروپلاستی

در شهر شیراز که یکی از قطب های مهم پزشکی کشور می باشد پزشکان جراح بلفارو پلاستی به فراوانی به کار مشغولند و می توانند مشکل پلک های شما را بر طرف نمایند. شما می توانید در سایت شیراز پزشک لیست کاملی از این پزشکان را تهیه کرده و با داشتن آدرس و شماره تماس آنها نسبت به گرفتن نوبت از این پزشکان اقدام نمایید

هزینه جراحی زیبایی پلک چقدر است؟

برای این عمل نمی توان نرخ دقیقی را عنوان نمود .این هزینه به مقدار مشکل چشم های شما بستگی دارد و پزشک پس از مشاهده و بررسی و معاینه ی چشم های شما هزینه ی آن را به شما خواهد گفت. البته تجربه و شهرت پزشک و مکان کلینیک نیز بر روی این قیمت تاثیر می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.